Advokato kontora. Atsiliepimai

ADVOKATO KONTORA. ATSILIEPIMAI

Šauniausi skyrybų advokatai! Esu sužavėtas advokatų darbu, malonus bendravimas, komunukacija vyksta kiekvienu net ir menkiausiu klausimu, bendra skyrybų kaina gavosi tikrai protinga. Jaučiasi profesionalumas kiekvianame žingsnyje.

Artūras - Jonava

Sėkmės Jūsų kontorai!Labai teisingai pastebėjo Jūsų advokatė, kad advaokatai turi būti ir psichologai. Iš tiesų, gavau ne tik teisinę pagalbą, bet ir psichologinę. Ir pinigėlių vaikučiams daugiau bus, ir pasaulis šviesesnis. Ačiū, kad esate tokie.

A.G. - Kaunas

Geriausi advokatai Kaune!Palinkėčiau Jūsų advokatams daug ištvermės ir sveikatos. Labai malonus bendravimas. Pasakoma viskas kaip yra ir kaip gali būti, be jokių pagrąžinimų. Man labai patiko. Mano bylos rezultatai taip pat puikūs.

Danutė - Kaunas

Rekomenduoju! Tikrai visiems, kam prireiks skyrybų paslaugų, rekomenduosiu Jūsų kontorą. prieš kreipiantis pas Jus net dviejų teisininkų paruoštus dokumentus teismas atmetė ir parašė, kad tai nėra santuokos nutraukimas. Buvome suglumę tiek aš su buvusia sutuoktine, tiek ir teisininkai. Jau pokalbio telefonu metu Jūsų advokatė iš karto pasakė, kad tai nėra įprasta prasme suprantamos skyrybos. Po šių žodžių supratau, kad pataikiau pas specialistus. Tolesnis bendravimas tik patvirtino Jūsų profesionalumą.

Rimvydas - Kaunas

Labai greitai, labai profesionaliai, be galo maloniai bendraujant, tariantis ir nagrinėjant kiekvieną klausimą. Susidarė net toks įspūdis, kad mano skyrybos Jums rūpi labiau negu man pačiam. Nežinau, kaip tą pasakyt, bet profesionalumas jautėsi kiekvienam žingsnyje

Algis - Kėdainiai

Kompleksinės, savalaikės, kokybiškos teisinės paslaugos!Parašysiu paprastai, ko norėjau, tiksliau, kas buvo pažadėta, kad galiu tikėtis, tą ir gavau. Apie visus galimus skyrybų pabaigos variantus buvo išaiškinta puikiai. Teisinei konsultacijai parašyčiau papildomus dešimt balų. Manu, kad visi, ne tik teisininkai, taip turėtų dirbti. Kokį minusą matau, tai, kad eilė pas Jus ilga.. Bet taip tikriausiai dėl to, kad dirbate gerai. Gerų rezultatų Jums tolimesniame darbe.

Gintaras - Kaunas

Jūs esate geriausi advokatai, kuriuos žinau!Paprastai jokių anketų nepildau, bet šį kartą noriu išreikšti labai didelį dėkingumą. Jūsų atsiųstoje anketoje parašyta, kad prašote užpildyti "siekdami gerinti advokato kontoros darbo kokybę". Nelabai įsivaizduoju kaip galima dirbti dar kokybiškiau. Jau daug metų gyvenu Berlyne, teko lankytis ir Vokiškose advokatų kontorose, tai palyginus galiu pasakyti, kad joms nei kiek nenusileidžiate.

Jovita - Vokietija
Vienas komentaras
  1. Dėkoju advokato padėjėjai Daivai už profesionaliai suteiktas teisines paslaugas, už išsamias konsultacijas, skyrybų dokumentų rengimą ir atstovavimą. Dėkoju už operatyvumą tikslinant duomenis, rūpestį ir kantrybę. Džiaugiuosi, kad iš pirmo karto pasirinkau tinkamai ir patekau į patyrusių teisininkų rankas, kur atsakė į visus man rūpimus klausimus. Visiems rekomenduoju. Linkiu profesinės sėkmės!

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

  • Sutinku, kad man susisiekiant elektroniniu paštu ir pateikiant užklausą, klausimus ar siunčiant informaciją, ar siekiant išankstinės teisinės konsultacijos rezervacijos interneto svetainėje www.skyrybu-dokumentai.lt nurodytais kontaktais, mano asmens duomenys (vardas ir/arba pavardė, elektroninio pašto adresas, telefono ryšio numeris) bus tvarkomi teisinės konsultacijos suteikimo tikslu ir/arba teisinės konsultacijos registravimo tikslu.