Skyrybos dėl kaltės

Advokato kontoros paslauga. Skyrybos dėl kaltės.

Pagrindinė informacija

Skyrybos dėl kaltės

Skyrybos dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės

Bet kuris sutuoktinis gali reikalauti nutraukti santuoką (skyrybų), jeigu ji faktiškai iširo dėl kito sutuoktinio kaltės.

Sutuoktinis pripažįstamas kaltu dėl santuokos iširimo, jeigu jis iš esmės pažeidė savo kaip sutuoktinio pareigas (Pavyzdžiui, buvo neištikimas). Dėl šių pareigų pažeidimo bendras sutuoktinių gyvenimas tapo negalimas.

Mūsų advokato kontora teikia teisines paslaugas susijusias su santuokos nutraukimu (skyrybomis) dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės.

Teisinės advokato kontoros paslaugos skiriantis dėl kito (abiejų) sutuoktinių kaltės:

  1. Teisinės advokato ar advokato padėjėjo konsultacijos dėl santuokos nutraukimo (skyrybų) dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės sąlygų, reikalavimų, reikiamų skyrybų dokumentų.
  2. Teisinės paslaugos susijusios su skyrybų dokumentų projektų parengimu
  3. Advokato ar advokato padėjėjo paslaugos atstovaujant klientą teisme ir kitose institucijose

Teisinės advokato ar advokato padėjėjo konsultacijos

Teisinės advokato ar advokato padėjėjo konsultacijos susijusios su skyrybomis dėl kaltės metu sužinosite kuo skiriasi minėtas skyrybų būdas nuo kitų, kokius dokumentus reikia surinkti ir parengti, koks yra galimas turto padalinimas, kaip galėtų būti sprendžiamas nepilnamečių vaikų išlaikymo klausimas, kokia galima bendravimo su nepilnamečiais vaikais tvarka ir jos nustatymo reikšmė bei kitus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus.

Teisinės advokato ar advokato padėjėjo paslaugos susijusios su skyrybų dokumentų projektų parengimu

Advokato kontoros teisininkai, pagal Jūsų užsakymą parengia visus reikiamus santuokos nutraukimo dokumentus. Skyrybų dėl kaltės atveju, iš esmės rengiamas vienas dokumentas – ieškinys. Ieškinio sudėtingumą, o tuo pačiu ir jo kainą lemia konkreti sutuoktinių situacija, kaltės įrodymų surinkimo galimybės ir kitos aplinkybės. Be ieškinio, nutraukiant santuoką dėl kito sutuoktinio kaltės , gali prireikti surinkti, išsireikalauti ir įvairių kitų dokumentų. Šis skyrybų būdas yra gerokai sudėtingesnis, kiekvienu konkrečiu atveju skirtingas, todėl nurodyti visą įmanomą teiktinų teismui skyrybų dokumentų priedų sąrašą praktiškai neįmanoma. Kita vertus tam ir nėra prasmės, nes šioje vietoje siūlytina įsiklausyti į advokato patarimus ir pristatyti tai, ką jis pataria.

Jei nusprendėte kreiptis dėl skyrybų dokumentų parengimo, mūsų advokato kontoros teisininkai pasiruošę Jums padėti.

Advokato ar advokato padėjėjo atstovavimas skyrybų bylose

Esant poreikiui, advokato kontora teikia atstovavimo paslaugas teismuose ir kitose institucijose. Paminėtina, kad nutraukiant santuoką dėl vieno ar abiejų sutuoktinių kaltės, dažnai būna ne vienas, o keli ar net keliolika teismo posėdžių. Taip pat, tikėtina, kad viena iš ginčo šalių bus nepatenkinta pirmos instancijos teismo sprendimu ir pateiks skundą apeliacine tvarka. Paminėtos aplinkybės ženkliai didina skyrybų kainą, todėl rekomenduotina net ir ginčo tvarka pradėjus skyrybų procesą, jo nagrinėjimo metu pereiti į taikų santuokos nutraukimo būdą.

Reikalingi dokumentai

Tikimės, kad sutartu laiku ateidami į advokato kontorą su savimi turėsite asmens dokumentą.

Kokių papildomų dokumentų reikės skyrybų proceso metu, aptarsime advokato (advokato padėjėjo) konsultacijos metu.

Užklausa

Advokato kontoroje paslaugas teikia:

Daiva Rudzenskienė
Advokato padėjėja
Konsultacijos, Dokumentų rengimas, Atstovavimas
Audra Beta Rekštienė
Advokatė
Konsultacijos, Dokumentų rengimas, Atstovavimas