Skyrybos bendru sutarimu

Advokato kontoros paslauga. Skyrybos bendru sutikimu.

Aprašymas

Skyrybos bendru sutarimu

Skyrybos bendru abiejų sutuoktinių sutarimu

Santuokos nutraukimas (Skyrybos) abiejų sutuoktinių bendru sutikimu reklaminėse antraštėse įgavo tokius epitetus, kaip „greitos skyrybos“, „pigios skyrybos“ ar „taikios skyrybos“. Tokie šio santuokos nutraukimo būdo apibūdinimai turi tam tikrą pagrindą, tačiau, tai ne visada tiesa. Kiekviena situacija yra individuali ir nemažai priklauso nuo pačių sutuoktinių. Pakankamai dažnai pasitaikanti situacija, kai vienas sutuoktinis nuo kito, o taip pat ir nuo advokato ar advokato padėjėjo slepia kreditorinius įsiskolinimus. Tokiu atveju parengti dokumentai neįtraukus kreditorių pateikiami teismui, o teismas juos grąžina taisyti. Minėta ar panašios situacijos didina skyrybų kainą bei laiką.

Mūsų advokato kontora teikia visas teisines paslaugas susijusias su santuokos nutraukimu (skyrybomis) abiejų sutuoktinių bendru sutikimu.

Teisinės advokato kontoros paslaugos skiriantis bendru sutarimu:

  1. Teisinės advokato ar advokato padėjėjo konsultacijos dėl santuokos nutraukimo (skyrybų) bendru sutikimu sąlygų, reikalavimų, reikiamų skyrybų dokumentų
  2. Teisinės paslaugos susijusios su skyrybų dokumentų projektų parengimu
  3. Advokato ar advokato padėjėjo paslaugos atstovaujant klientą teisme ir kitose institucijose

Teisinės advokato ar advokato padėjėjo konsultacijos

Teisinės advokato kontoros (advokato ar advokato padėjėjo) konsultacijos dėl skyrybų bendru abiejų sutuoktinių sutikimu metu sužinosite kuo skiriasi minėtas skyrybų būdas nuo kitų, kokius dokumentus reikia surinkti ir parengti, koks yra galimas turto padalinimas, kaip galėtų būti sprendžiamas nepilnamečių vaikų išlaikymo klausimas, kokia galima bendravimo su nepilnamečiais vaikais tvarka ir jos nustatymo reikšmė bei kitus su santuokos nutraukimu susijusius klausimus.

Teisinės advokato ar advokato padėjėjo paslaugos susijusios su skyrybų dokumentų projektų parengimu

Advokato kontoros teisininkai, pagal Jūsų užsakymą parengia visus reikiamus santuokos nutraukimo dokumentus – prašymą nutraukti santuoką abiejų sutuoktinių bendru sutikimu ir sutartį dėl santuokos nutraukimo teisinių pasekmių. Minėta sutartis yra vienas svarbiausių skyrybų dokumentų. Ši sutartis, po teismo sprendimo nutraukti santuoką įsiteisėjimo, sutuoktiniams turi įstatymo galią.

Advokato ar advokato padėjėjo atstovavimas skyrybų bylose

Esant poreikiui, advokato kontora teikia atstovavimo paslaugas teismuose ir kitose institucijose. Paminėtina, kad nutraukiant santuoką abiejų sutuoktinių bendru sutikimu, nebūtina samdyti abiems sutuoktiniams atskirų atstovų. Šio santuokos nutraukimo būdo esmė yra ta, jog sutuoktiniai sutaria dėl visų santuokos nutraukimo pasekmių, tai yra, tarp sutuoktinių nėra ginčo dėl minėtų klausimų. Dėl šios priežasties abu sutuoktinius gali atstovauti vienas ir tas pats advokatas ar advokato padėjėjas.

Reikalingi dokumentai
Jei nusprendėte kreiptis dėl skyrybų dokumentų parengimo, tam, kad procesas vyktų greičiau ir pigiau, atvykstant į advokato kontorą rekomenduotina su savimi turėti :

  • Asmens tapatybes patvirtinančius dokumentus
  • Santuokos liudijimą (patartina pasidaryti nuorašą – notaro patvirtintą kopiją)
  • Jei turite nepilnamečių vaikų, – jų gimimo liudijimus (patartina pasidaryti nuorašą – notaro patvirtintą kopiją), jei nepilnamečių vaikų neturite, – seniūnijoje išduotą pažymą apie šeimos sudėtį.
  • Pažymą iš VĮ „Registrų centras“ apie abiems sutuoktiniams priklausantį nekilnojamąjį turtą. Pažymos išduodamos nuvykus ir vienam iš sutuoktinių. Tokiu atveju su savimi reikia turėti santuokos liudijimą.
  • Pažymą iš VĮ „Regitra“ apie abiejų sutuoktinių vardu registruotas transporto priemones. Pažymos išduodamos nuvykus ir vienam iš sutuoktinių, tik su savimi reikia turėti santuokos liudijimą.
  • Jei turite kreditorių (paskolų, išsimokėtinai pirktų prekių) – kredito (pirkimo išsimokėtinai) sutartis.

P.S. Pažymas iš VĮ „Registrų centras“ bei VĮ „Regitra“ galite užsakyti ir mūsų advokato kontoroje, tačiau, tai kainuos šiek tiek brangiau, nei kreipiantis tiesiogiai.

Užklausa

Norėdami susitarti su advokatu ar advokato padėjėju dėl susitikimo skambinkite arba užpildykite žemiau esančia formą

  • 9 + 69 =

 


Advokato kontoroje paslaugas teikia:

 

Skyrybų advokatai Kaune
Daiva Rudzenskienė
Advokato padėjėja
Konsultacijos, Dokumentų rengimas, Atstovavimas
Advokato kontora.
Audra Beta Rekštienė
Advokatė
Konsultacijos, Dokumentų rengimas, Atstovavimas